Series
Ratings
353
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Human From TodayRated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 4.0- No Next LifeRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- 태풍상사Rated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0