Movies
Ratings
135
Seven DaysRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 3.0
QuickRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0