Series
Ratings
178
Dexter: Original SinRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
American Horror Stories Season 3Rated ★ 2.5
American Horror Story Season 12Rated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
American Horror Story Season 11Rated ★ 2.0
American Horror Stories Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
American Horror Stories Season 1Rated ★ 3.0