Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 2.0
MotherRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.0