Series
Ratings
68
Grace and FrankieRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Good Wife Season 6Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0- Flash ForwardRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
Community Season 4Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0