Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5