Series
Ratings
23
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 3.5
Forky Asks a QuestionRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
The Beatles: Get BackRated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5