Series
Ratings
19
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 2.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 1.0
Low LifeRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 2.5
You Season 5Rated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 0.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 0.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Girl From NowhereRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0