Movies
Ratings
156
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 2.5
DogtoothRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
3-IronRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Examination Hell of RaichuRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0