Movies
Ratings
500
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0