Series
Ratings
17
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5