Series
Ratings
33
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.5
No Math School TripRated ★ 4.0
Busted! Season 1Rated ★ 4.0
The BrainiacsRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
The Devil's JusticeRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0