Series
Ratings
14
When I Fly Towards YouRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0- Arknights: Prelude to DawnRated ★ 2.5
Arknights: Perish in FrostRated ★ 3.5
Arknights: Rise From EmberRated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
RebornRated ★ 4.0
Lighter and PrincessRated ★ 5.0