Titles you rated
New WorldRated ★ 4.5
Wrong Turn 5: BloodlinesRated ★ 2.5
Wrong Turn 4: Bloody BeginningsRated ★ 2.5
Evil DeadRated ★ 3.5
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 2.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 2.5
One Missed Call 2Rated ★ 3.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.5
Grave EncountersRated ★ 4.0
VoiceRated ★ 1.5
I Spit on Your GraveRated ★ 3.5
Piranha 3DDRated ★ 3.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0
MamaRated ★ 3.5
[REC]²Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 3.0