Series
Ratings
76
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
MashleRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0