Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5