Movies
Ratings
408
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 1.0
BallerinaRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5