Series
Ratings
18
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 0.5- Damn Good CompanyRated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 0.5- Extraordinary Attorney Woo Season 2Rated ★ 0.5
Infinite ChallengeRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 0.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Amazing StoriesRated ★ 5.0
- Amazing StoriesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0