Series
Ratings
15
The Good PlaceRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5