Titles you rated
The WitcherRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0- BakumanRated ★ 4.0
Trillion GameRated ★ 3.5
High-Rise InvasionRated ★ 3.5
ErasedRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
LookismRated ★ 4.5
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Redo of HealerRated ★ 3.5- Rising Impact Season 2Rated ★ 5.0
Rising Impact Season 1Rated ★ 4.5
Viral HitRated ★ 4.0
TasuketsuRated ★ 4.5
Akame ga Kill!Rated ★ 5.0
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 5.0- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 5.0
Classroom of the EliteRated ★ 4.5