Titles you rated
Margin CallRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 2.0
After My DeathRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 3.0