Series
Ratings
96
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5- Rosen MaidenRated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5- AccompliceRated ★ 2.5
- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 4.0
- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0