Series
Ratings
245
Fate: The Winx Saga Season 2Rated ★ 3.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.5
Winx ClubRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Shadow and Bone Season 2Rated ★ 1.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 3-BRated ★ 2.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 3Rated ★ 2.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 3.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 0.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
LiveRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 1.5
Something in the RainRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 1.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 1.5
I Live AloneRated ★ 1.5- Knowledge Channel eRated ★ 2.0