Series
Ratings
55
The Art of SarahRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 0.5
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 1.0