Series
Ratings
153
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Win or LoseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Sand Land: The SeriesRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0