Series
Ratings
153
Concrete MarketRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Elfen LiedRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5