Series
Ratings
65
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.0
悪党~加害者追跡調査~Rated ★ 3.5
Fujoshi, Ukkari Gei ni KokuruRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Undead Murder FarceRated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Love & DeathRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5