Series
Ratings
283- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- 자식 방생 프로젝트 - 합숙 맞선Rated ★ 2.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Sing Again Season 4Rated ★ 3.0
- 식스센스: 시티투어Rated ★ 3.0
- 식스센스: 시티투어Rated ★ 3.0
- STEAL HEART CLUBRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
BootsRated ★ 4.0- 우리들의 발라드Rated ★ 3.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- 내 새끼의 연애Rated ★ 3.5
- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.0- Divorced Singles Season 7Rated ★ 3.0