Titles you rated
GloryRated ★ 3.5
The Imperial CoronerRated ★ 2.5
The Love You Give MeRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 1.5
She and Her Perfect HusbandRated ★ 2.0
In BetweenRated ★ 2.5
Threads of DestinyRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 2.0
Melody of Golden AgeRated ★ 2.0
Yummy Yummy YummyRated ★ 2.0
ClimaxRated ★ 1.0- In Your Brilliant SeasonRated ★ 1.5
A Dream of SplendorRated ★ 1.5
Flourish In TimeRated ★ 4.0
Our GenerationRated ★ 2.5
The Best ThingRated ★ 2.5
Pursuit of JadeRated ★ 3.0
Perfect and CasualRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0