Titles you rated
Angels of DeathRated ★ 3.0- Turning MecardRated ★ 3.5
- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 4.0
- The Case Study of VanitasRated ★ 4.0
The Case Study of VanitasRated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Best Mistake Season 1Rated ★ 1.5
Slow TrainRated ★ 3.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0