Series
Ratings
10
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5