Series
Ratings
21
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 2.5
The Brothers SunRated ★ 2.5
High Potential Season 1Rated ★ 2.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 2.5
House of NinjasRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.5