Titles you rated
Marry My HusbandRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5