Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
It's NightRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
BetRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Ms. IncognitoRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
The DefectsRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Real Estate ExorcismRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 5.0
ChimeraRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0