Series
Ratings
402
The Ghost DetectiveRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Lie After LieRated ★ 2.5
TemptedRated ★ 1.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.5
Hymn of DeathRated ★ 3.5
High KickRated ★ 1.5
Love AlarmRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 2.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 1.5
Her Private LifeRated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Are You Human?Rated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 1.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 0.5