Series
Ratings
16
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 3.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0