Series
Ratings
23
Demon SlayerRated ★ 4.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 4.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.5- Mobile Suit Gundam MS IGLOO 2: Gravity FrontRated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: Apocalypse 0079Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 3.5- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5