Series
Ratings
14
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5