Series
Ratings
49
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.0
Bee and PuppycatRated ★ 3.0
The Owl House Season 2Rated ★ 4.0
The Owl House Season 3Rated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
The Amazing World of Gumball Season 1Rated ★ 4.0
The Owl House Season 1Rated ★ 4.0
AmphibiaRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5