Movies
Ratings
194
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 1.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Cold WarRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
So Far So CloseRated ★ 0.5
BugoniaRated ★ 3.0