Series
Ratings
147
The Art of SarahRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Wedding ImpossibleRated ★ 3.5
ChiikawaRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 5.0
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0