Titles you rated
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5- Meet Me After SchoolRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 4.0
- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Queen of VillainsRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5