Series
Ratings
17
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Yuri Is My Job!Rated ★ 3.5
CitrusRated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Senpai Is an OtokonokoRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
또봇: 대도시의 영웅들Rated ★ 5.0