Series
Ratings
58
Close EnoughRated ★ 4.0
Close EnoughRated ★ 4.0
Captain FallRated ★ 3.5
Disenchantment Season 5Rated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Inside Job Part 2Rated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 4.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
GOING SEVENTEEN 2023Rated ★ 4.0