Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 1.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5