Titles you rated
Now You See MeRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0
RushRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0