Movies
Ratings
838
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Queer My FriendsRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The White TigerRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5