Series
Ratings
44
First LoveRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
PenguindrumRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.0
Ted LassoRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 4.0