Movies
Ratings
289
HereditaryRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 0.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5