Movies
Ratings
258
Rush HourRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 1.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0